99573776

The Dancehouse

The Dancehouse is gevestigd aan de Nijverheidsweg-Noord 36 in Amersfoort (postcode 3812PM). Deze onderneming staat ingeschreven bij de Kamer van Koophandel onder KvK-nummer 99573776 en heeft vestigingsnummer 000049356976. De onderneming specialiseert zich in activiteiten van dansscholen. Deze bedrijfsgegevens zijn laatst geactualiseerd op 26 augustus 2026.

Openbare bedrijfsgegevens
Direct beschikbaar

Over The Dancehouse

The Dancehouse is actief op het gebied van activiteiten van dansscholen.

De gegevens over The Dancehouse zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 augustus 2026.

Volledig bedrijfsrapport

Krijg direct inzicht in alle belangrijke bedrijfsinformatie en achtergronden

Wat krijgt u?

  • Actuele bedrijfsgegevens en contactinformatie
  • Kredietwaardigheid beoordeling
  • Betaalgedrag indien beschikbaar
  • Beschikbare management informatie
€ 12,49incl. BTW
Voorbeeld rapportVoorbeeld rapport

1. Bedrijfsgegevens

Naam
The Dancehouse
KvK nummer
99573776
Rechtsvorm
Onbekend
Vestigingsnummer
000049356976
Laatst bijgewerkt
26 augustus 2026

2. Adresgegevens

Nijverheidsweg-Noord 36
3812PMAmersfoortNL

Bezoekadres

Straatnaam
Nijverheidsweg-Noord
Huisnummer
36
Postcode
3812PM
Plaats
Amersfoort

3. Kredietinformatie

Illustratie van kredietinformatie en financiële status

Is dit bedrijf kredietwaardig?

Bekijk de kredietwaardigheid, risico-indicatoren en financiële status van The Dancehouse in het volledige rapport.

Beschikbaar in volledig rapport

4. Management informatie

Illustratie van management structuur

Wie heeft de leiding?

Het volledige rapport bevat de bestuurders van The Dancehouse en hun bevoegdheden.

Beschikbaar in volledig rapport

5. Werknemersaantallen

Illustratie van werknemersaantallen

Hoeveel medewerkers?

Het volledige rapport toont de personeelsomvang van The Dancehouse en de ontwikkeling over meerdere jaren.

Beschikbaar in volledig rapport

6. Aanvullende informatie

Illustratie van aanvullende informatie

Overige informatie

Het volledige rapport bevat aanvullende achtergrondinformatie en historische wijzigingen van The Dancehouse.

Beschikbaar in volledig rapport

Bron: openbare registers · Onjuiste gegevens? Dien een verzoek in of lees onze disclaimer.

Meer weten?

Veelgestelde vragen

Hieronder vindt u antwoorden op de meest gestelde vragen over The Dancehouse en bedrijfsinformatie in Compadex. Staat uw vraag er niet tussen? Neem dan gerust contact met ons op.

The Dancehouse is geregistreerd bij de Kamer van Koophandel onder nummer 99573776. Dit nummer kunt u gebruiken voor verificatie en zakelijke correspondentie.

The Dancehouse is gevestigd aan de Nijverheidsweg-Noord 36, Amersfoort, 3812PM. Dit is het geregistreerde vestigingsadres zoals vastgelegd bij de Kamer van Koophandel.

The Dancehouse is actief in de sector "Activiteiten van dansscholen". De hoofdactiviteit valt onder SBI-code onbekend en de rechtsvorm is Onbekend.

Background

Alles over The Dancehouse in één overzicht

Kredietwaardigheid beoordeling, management informatie en betaalgedrag

Bekijk andere bedrijvenBekijk andere bedrijven
Voorbeeld rapportVoorbeeld rapport