99795566

6FN Technologie B.V.

6FN Technologie B.V. (Besloten vennootschap) is gevestigd aan de Nijverheidsstraat 98 in Rijswijk (postcode 2288BB). Deze onderneming staat ingeschreven bij de Kamer van Koophandel onder KvK-nummer 99795566 en heeft vestigingsnummer 000064843157. De onderneming specialiseert zich in activiteiten van verpakkingsbedrijven. Deze bedrijfsgegevens zijn laatst geactualiseerd op 27 augustus 2026.

Openbare bedrijfsgegevens
Direct beschikbaar

Over 6FN Technologie B.V.

6FN Technologie B.V. is actief op het gebied van activiteiten van verpakkingsbedrijven.

6FN Technologie B.V. heeft als rechtsvorm besloten vennootschap. Een besloten vennootschap (bv) is een rechtspersoon met een in aandelen verdeeld kapitaal. De aandeelhouders zijn in beginsel alleen aansprakelijk voor het bedrag waarmee zij deelnemen; de vennootschap is zelf drager van rechten en plichten.

De gegevens over 6FN Technologie B.V. zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 augustus 2026.

Volledig bedrijfsrapport

Krijg direct inzicht in alle belangrijke bedrijfsinformatie en achtergronden

Wat krijgt u?

  • Kredietwaardigheid score met kredietlimiet advies
  • Directie, bestuur en aandeelhouders
  • Financiële cijfers en ratio-analyse
  • Betaalgedrag en betalingservaringen
  • Concernrelaties en groepsstructuur
€ 12,49incl. BTW
Voorbeeld rapportVoorbeeld rapport

1. Bedrijfsgegevens

Naam
6FN Technologie B.V.
KvK nummer
99795566
Rechtsvorm
Besloten vennootschap
Vestigingsnummer
000064843157
Laatst bijgewerkt
27 augustus 2026

2. Adresgegevens

Nijverheidsstraat 98
2288BBRijswijkNL

Bezoekadres

Straatnaam
Nijverheidsstraat
Huisnummer
98
Postcode
2288BB
Plaats
Rijswijk

3. Kredietwaardigheid

Illustratie van kredietwaardigheid en ratings

Is deze BV kredietwaardig?

Het volledige rapport bevat de kredietbeoordeling van 6FN Technologie B.V. met een concreet kredietlimietadvies en risico-analyse.

Beschikbaar in volledig rapport

4. Management structuur

Illustratie van management structuur

Wie leidt dit bedrijf?

Het volledige rapport toont de directie, het bestuur en de gevolmachtigden van 6FN Technologie B.V..

Beschikbaar in volledig rapport

5. Aandeelhouders

Illustratie van aandeelhouders

Wie zijn de aandeelhouders?

Het volledige rapport toont de aandeelhouders van 6FN Technologie B.V., de kapitaalverdeling en eventuele concernrelaties.

Beschikbaar in volledig rapport

6. Jaarrekeningen

Illustratie van financiële jaarrekeningen

Hoe presteert dit bedrijf financieel?

Het volledige rapport bevat de jaarrekeningen van 6FN Technologie B.V. met kerncijfers, balansposities en ratio-analyses.

Beschikbaar in volledig rapport

Bron: openbare registers · Onjuiste gegevens? Dien een verzoek in of lees onze disclaimer.

Meer weten?

Veelgestelde vragen

Hieronder vindt u antwoorden op de meest gestelde vragen over 6FN Technologie B.V. en bedrijfsinformatie in Compadex. Staat uw vraag er niet tussen? Neem dan gerust contact met ons op.

6FN Technologie B.V. is geregistreerd bij de Kamer van Koophandel onder nummer 99795566. Dit nummer kunt u gebruiken voor verificatie en zakelijke correspondentie.

6FN Technologie B.V. is gevestigd aan de Nijverheidsstraat 98, Rijswijk, 2288BB. Dit is het geregistreerde vestigingsadres zoals vastgelegd bij de Kamer van Koophandel.

6FN Technologie B.V. is actief in de sector "Activiteiten van verpakkingsbedrijven". De hoofdactiviteit valt onder SBI-code onbekend en de rechtsvorm is Besloten vennootschap.

Background

Alles over 6FN Technologie B.V. in één overzicht

Uitgebreide kredietbeoordeling met score en limietadvies, directie- en aandeelhoudersinformatie, financiële cijfers

Bekijk andere bedrijvenBekijk andere bedrijven
Voorbeeld rapportVoorbeeld rapport